Senaste veckan:

Hej på er!
Det blev en veckan uppehåll här, har varit väldigt mycket tankar om minn onda höft bland annat. Men nu har jag fått en till kortisonspruta i den så nu håller jag alla tummar för att den ska bli bättre, vilken jag tyvärr inte tror den kommer bli men måste hoppas!
Annars i veckan har det varit mycket jobb, men har även hunnit med lite härliga promenader ute i den vackra naturen vi bjuds på just nu. Har även haft, eller jag har fortfarande beslutsångest över om jag ska behålla dom svarta eller vita skorna jag klickade hem i veckan. Och igår var vi och överraskade med fina buketter till fina människor :)
Nu är jag på jobbet och kommer vara här tills imorgonbitti, då blir det familjehäng resten av söndagen. Hoppas hinna fixa med lite projekt vi har hemma också :)
Ha en fin lördag!
/ S.
Kommentarer
Postat av: Beatrice
Skönt att hinna med några promenader! 😍
Postat av: Annie - Stora Små Äventyr
Fint att överraska med fina buketter :D Härligt med höstpromenader :D Hoppas höften blir bättre också!
Postat av: Netti Starby
Vad jobbigt du har det med din höft och hoppas att det snart går åt rätt håll! <3 Kramis
Postat av: Sara Ekman
Hoppas din höft blir bättre <3
Trackback