Några från veckan:
Min syster tog med barnen och åkte till kusten (där min mamma och hennes gubbe har husvagn) så jag och Niclas fick egentid så vi åkte till Göteborg för att bo på hotell!

Åt god lunch på vapiano!

Besökte min favoritbutik, Aim´n!

Myste runt inne på Liseberg på kvällen och kom hem med denna vinst :)

Sen efter en god hotellfrukost dagen efter åkte vi till kusten och var återförenade med barnen igen :)

På kusten blev det bad, grillning och campinghäng innan vi dagen efter styrde bilen hemåt igen!

Sen igår så började vi dagen på stranden och avslutade den med grillning här hemma tillsammans med våra vänner från stockholm :)
-
Idag är det söndag och vi började dagen med en härlig sovmorgon innan vi åkte till framnäs utebad för att spenadera några timmar där. Nu är Tuva och leker med sin morfar och sambon är och tränar, så jag och Lexus myser själva här hemma. Om en timma är det dags för träning för mig och sen längtar jag efter soffhäng med sambon, det har vi inte hunnit med på snart en vecka!
/ S.
Kommentarer
Postat av: Pauline Hurtig
vad härligt :D
Postat av: Yasmine
Låter som mysiga dagar! Kram
Postat av: Joanna
Vad roligt med lite egentid och kul med Liseberg.
Postat av: Sara Ekman
Härligt med egentid, mys <3
Postat av: Emma Engström
Men alltså hur mysigt med Göteborg?! Skulle så himla gärna vilja åka dit jag också :D<3
Postat av: Alice Lindström
Vad mysigt med egentid!
Trackback