Fredag!

Kortet taget på hotellet i Stockholm i lördags!
Godmorgon!
Hoppas ni sovit gott, det har iaf jag förrutom dom gånger killen vart uppe och kräkts.. Stackare! Hoppas verkligen inte att han smittar ner mig bara, det har jag inte tid med. Men men om en timma ska jag iaf iväg och jobba, skulle egentligen vart ledig idag men jag hoppade in åt en tjej som inte kunde. Alltid bra med extra timmar, men nu ska jag svara på era kommentarer. Hörs efter jobbet i eftermiddag, ha en bra dag så länge! :)
/ S.
Svar: moorning ;)
ånej passa dig ..
Hej, visst kan detta anses och tolkas som reklam, men jag önskar att du inte ser det på det sättet. Se det istället som ett sätt för mig att uppmärksamma någonting som är viktigt, någonting folk bör uppmärksamma.
Det handlar om livet, det handlar om hur vändningar kan ske...hur man snabbt kan gå från lycka till olycka. Frågorna är många, svaren är få...hur går man vidare? Läker tiden alla sår?
http://www.metrobloggen.se/offer
Bloggen är mitt klotterplank, den enda fungerande terapin för att ta mig tillbaka till ett ljust (så ljust som möjligt kan bli) liv efter att blivit offer för en våldtäktsman.
En blogg om händer som adrig slutar kännas, tårar som aldrig slutar rinna och minnen som alltid finns kvar.
Finns intresset går det att, via bloglovin, prenumerera på min blogg - vilket verkligen uppskattas och värmer! En ny prenumerant innebär för mig samma som för alla bloggerskor - bloggen uppskattas, har ett syfte och en mening och givetvis "pushar" detta en till att fortsätta skriva, mycket och ofta, och utvecklas.
Jag tackar för din tid, och hoppas att du tar en titt. Ha en fortsatt trevlig dag!
ser gott ut :D
jag har läspropblem jag:( men är det bra med han nu då? vad händer i velgen då?:P
Fin bild :)
Det pågår en UNDERBAR TÄVLING i bloggen nu :) Kika in!
göra i helgen då?
ha en bra dag :)
sv; Hallo :)
Allt bra? =)
sv: hehe yes :D
ja :)